| nathali265 a întrebat:

Salut) Stie cineva un site BUN unde pot face comanda de haine? Fundaa happy merci anticipat

Răspuns Câştigător
| georgiana967 a răspuns:

Buna!
Depinde si ce stil ai tu pentru ca mie starshiners.com sau lizzystore.ro mi se par site-uri cu haine de proasta calitate si de pitipoance fara stil dar daca stii cum sa iti combini hainele si ai si o perspectiva anume asupra unui produs iti recomand cu caldura miniprix.ro preturile sunt mai mult decat acceptabile si nu trebuie' sa comanzi de nu stiu cate milioane ca sa nu platesti transportul si mai iti vin si acasa. sper ca te.am ajutat dar acum totul tine de stilul tau.

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Zenda.ro

| Euletitia a răspuns:

Buna! uite de pe ce site-uri imi comand eu haine/pantofi/posete:
www.bonprix.ro
www.tarafashion.ro
www.yokkofashion.ro
www.modexim.ro
www.amafashion.ro

| Lauria a răspuns:

Eu ţi-aş recomanda:
www.originals.ro
www.miniprix.ro

| cosmindic49 a răspuns:

Vezi Aici http://dshop.cabanova.com/haine-ieftine.html
Sunt foarte bune, vei fi multumit

Sper sa iti placa