| anonim_4396 a întrebat:

Sunt băiat. Am 17 ani și parul șaten închis. Cum as putea sa ma fac blond fara sa îmi stric parul sau sa chelesc?

6 răspunsuri:
| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

Tu si tiganii.

De chelit, chelesti oricum daca asta ti-e gena.

| darrio2007 a răspuns:

Lasa-l asa cum este daca nu vrei sa chelesti.

| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Ti-l decolorezi. Dar esti sigur? Arata ciudat la baieti parul blond care nu este natural asa.

| SofiaTeodorescu a răspuns:

O sa te considere lumea bombardier, cocalar etc.

| Blonda05 a răspuns:

Dacă nu vrei sa il decolorezi, foloseste o vopsea dar nu iti garantez ca iese ca pe cutie. si gândește te chiar vrei blond, adică daca ai pielea mai închisă nu stiu cum se va vedea, acum fiecare cu parerea lui!

| Pisicatttrgbg a răspuns:

Poți încerca remedii naturale(nu vei ajunge din prima la un blond deschis) faci săptămânal și ți se va tot deschide, în câteva săptămâni sau luni (depinde de par) vei ajunge la rezultatul dorit