| Elisaaaaa a întrebat:

Buna!:*. daca parul meu este blond inchis inchis sper saten ce culoare de nuantator mi s`ar potrivi?thinking

Răspuns Câştigător
| Kidutsa a răspuns:

Pai depinde de culoarea pielii.
Daca esti alba la fata fa-te tot un blond cu cateva nr mai inchise de cel natural.
Daca esti mai brunetica la fata poti sa te faci blonda deschis sau saten.
Eu as zice castaniu sau combina 2 culori.
Mama e alba la fata si nu`i sta bine blonda pentru ca o face mumie.
Si a fost la salon si i-au combinat culorile.
I-au facut suvite negre si restul par blond mai inchis.
A iesit super.
Poti sa-ti alegi alte culori.
Bafta!:*
Si eu mi-am facut suvite blonde blushing

3 răspunsuri:
| SimoooSven a răspuns:

Depinde ce ti-ar placea...eu as zice thinking satenbig grin. sper ca te-am ajutat! Craciun fericit!

| EX a răspuns:

Asta depinde dupa cum arati.

| EsarfaRozZ a răspuns:

O culoare cat mai apropiata de culoarea ta naturalabig grin