| anonim_4396 a întrebat:

Salut:) sunt putin nedumerita si complexata. Parerea mea este ca nu ies deloc, dar chiar deloc bine in poze. Voi ce parere aveti? astept comentarii si critici. http://www.facebook.com/profile.php?id=100000430562907

Răspuns Câştigător
| Lasatunumele a răspuns:

Esti frumusica, chiar imi place de tine. Daca vrei sa iesi foarte bine intr-o poza, incearca cu un aparat dslr, pentru ca, comparativ cu aparatele mediocre, dslr-urile nu deformeaza, si surprind o fata umana mult mai aproape de realitatehappy

3 răspunsuri:
| NutellaIsMyDrug a răspuns:

Buna!
Nu te mai stresa cu lucruri de genul asta, am inteles in cele din urma ca pozele sunt frumoase chiar daca ai impresia ca ai iesit urat in ele, trebuie sa treci dincolo de aparente.
Mult succes!

Pa Pahappy

| Andarock a răspuns:

Iesi chiar foarte bine in pozee! big grin
Crede`ma... pozele pe care le ai sunt artistice!

Sper ca te-am ajutat! :d

| anonimCelebru a răspuns:

De ce crezi asta? big grin