| Bogdanyoooo a întrebat:

Am 16 ani si am riduri destul de vizibile sunt ochi. Stiu ca o sa sune ciudat dar mi se formeaza cand tin ochii inchisi, deoarece atunci este pielea incruntata.

1 răspuns:
| OrangeFga a răspuns:

Da-te cu creme hidratante, mai ales in zona aia,Ridurile mai apar atunci cand ochii sunt expusi soarelui, deci foloseste niste ochelari de soare buni, altfel iti vor aparea riduri si mai mari.
Eu am avut riduri si pe frunte, dar dupa aplicarea zilnica a unei creme, s-au mai estompat.
Mult noroc.