| Claudiu94 a întrebat:

As Dori sa stiu si eu cum sa ma imbrac la inceputul anului scolar 2011 2012 adica incepe pe 12 septembrie 2011 adica intr-o zi de luni si as dori sa stiu ce haine imi prinde ca lumea ca am aduse niste haine din anglia de nasimiu sunt toate originale da nu stiu care mi se potrivesc dau funda promit dau funda daca imi ziceti? funda promit dau daca imi ziceti?

Răspuns Câştigător
| Ancuta7878 a răspuns:

Uniforma? raised eyebrows hai sa fim seriosi :-). Claudia draga : depinde ce gusturi ai. Daca iti place ceva mai rebel ai putea sa iti iei : Niste blugi stramti (mulati) (daca iti palc ) daca nu mai largi. o camasa. si in piciare tenisi, bascheti sau balerini. Daca iti place mai " fata cuminte" : Rochita (fusta). Nist e pantofiori sau sandalutzze. Si in sus un maieu (elegant) camasuta draguta. sau ceva elegant. sper ca te-am ajutat :*

3 răspunsuri:
| oOSmileoO a răspuns:

Ok...nst cam ce haine ai u in dulap tu stii cel mai bine cum sa te imbraci. Uite eu o sa ma imbrac cu o pereche de blugi gri, tenesi in picioare, o camasa lunga si un tricou(alb ca sa nu zica diriga ca sunt colorata)winking

| maresal a răspuns:

Du-te in uniformarolling on the floor

| swampy a răspuns:

Fusta si tricou big grin