| Tudor_6374 a întrebat:

As vrea sa-i daruiesc mamei mele de ziua ei o placa de intins parul. Am gasit o oferta destul de buna: Remington Shine Therapy in jur de 200 RON. E buna de ceva?

Răspuns Câştigător
| FunnyFrog a răspuns:

Am si eu! Este intr-o stare foarte buna si imi face foarte fain parul! Nu mai sta pe ganduri si cumparo! Mama ta va fi foarte multumita!winkingPlease funda! Apropo sa stii ca si Remington e o firma buna in acest domeniu.

6 răspunsuri:
| piciuk a răspuns:

Eu zic ca-i bunahappy eu am Remington s2003 si e super buna, diferenta de pret fiind de 50 de ron

| gloria a răspuns:

Ia-o ca este buna... o am si eu!

| lya18 a răspuns:

Da sa ştii ca e, si nu degradeaza asa tare parul cum fac de obicei placile de intinswinking

| lore23 a răspuns:

Remington e cea mai buna firma in acest domeniu, sunt profesionale.Si pretul e bun. Sper sa-i placa mamei talehappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! Ai cumparat placa Remington Shine Therapy? Stii cum este? Ma gandesc sa imi cumpar si eu.