| MiculFaraon a întrebat:

Cum este tuns fotbalistul acesta? Ma refer forma tunsorii si cum sa ii explic frizerului sa ma tunda ca el? Dau funda! https://www.google.ro/......ps?/search

3 răspunsuri:
| 8mariastar a răspuns:

Sa te tunda scurt in mijloc sa iti lase cresta iar pe parti sa traga niste lini

| jj95 a răspuns:

Uite o idee: poti lua o poza cu tine, sau ai putea sa ii spui sa iti lase creasta si pe parti sa te ia mai scurt +2 linii pe fiecare parte din cate am vz eu
Bafta!

| SaschaM a răspuns:

Cel mai bine e sa printezi poza si sa mergi cu eawinking Asa nu o sa poata sa spuna ca nu a inteles.