| Denyiiiisa a întrebat:

..Cum sa ii zic frizerului sa ma tunda exact asa?:https://www.facebook.com/....../photo.php

Funda!

Răspuns Câştigător
| Denisuca21 a răspuns:

Arata-i poza asta...sau gaseste alta pe google mult mai clara, care iti place, insa nu te astepta sa iti iasa exact asa pentru ca de obicei nu iese(decat daca e foarte bun /buna )

1 răspuns:
| C96 a răspuns:

De obicei asa ma tund si eu imi las sus parul' mai mare iar in parti si la spate ii zici sa te ia 1. Sper ca te-am ajutat mai intreaba si prieteni.