| adelynx a întrebat:

Ieri m-am tuns si nu-mi place cum a iesit si azi mi-am luat un tub de fixativ si nu stiu cum sa-mi fac parul. dati voi niste idei cum sa-l asez. am parum de marime medie. Funda

4 răspunsuri:
| BonneLess a răspuns:

Nu stiu cum sa te ajut daca nu ne-ai spus si cum te-ai tunse, ce freza.

| adelynx explică:

Sorry am uitat sa specific cas baiat.

| adelynx explică:

M-am tuns aproape ca justin biber la lungimea parului doar can fatai mai scurt

| kubetttyy a răspuns:

Eu zic in primul rand sa specifici mai exact CUM te-ai tuns, exista foarte multe tipuri de freze medii.