| MusicHaveTheKeyOfMyHeart a întrebat:

M-am vopsit pentru prima data acum cateva zile si am o mica nelamurire big grin
Parul meu inainte era saten,iar vopseaua utilizata era nuanta ciocolata amaruie, bate a roscat cand stau la soare.
Dupa o anumita perioada cand vopseaua se va duce, parul va reveni la culoarea naturala?

1 răspuns:
| mona a răspuns:

Vopseaua va iesi dar nu de tot, vei fi undeva intre saten si culoarea care esti acum.banuiesc ca te vei vopsi din nou cand e cazul