| Mihai_Baiatu_1999 a întrebat:

Stiti cumva, firmele de haine livreaza produse in perioada asta?

3 răspunsuri:
supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Da.

| Violleta2022 a răspuns:

Nu cred, deoarece nu mai lucreaza nimeni in firma aia, ca sa primeasca comenzi si sa liverze. Totul este inchis!
Oricum, nu ai nevoie de haine noi acum, doar stai in casa, deci poti purta si pijamele toata ziua happy

| Adry05 a răspuns:

Mie mi-a venit o comandă de cărți marți, deci mă gândesc că și firmele de haine lucrează. la fel cum livrează și ăia cu mâncarea.
evit-o pe anastasia aia că e paralelă cu realitatea și inteligența