| Luigi96 a întrebat:

Stiti cumva cum pot sa imi fac haine sau produse personalizate pe care sa le pot vinde? Am dat de un site pe nume teespring dar vad ca nu livreaza in Romania.

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Iti poti cumpara: materiale, tipare, masina de cusut si iti poti inventa singur linia de produse vestimentare, pe care ti le poti vinde pe un website personal sau chiar pe un magazin al FaceBookului.

| Razvan1000 a răspuns:

Maj nou teespring livreaza si in Romania ( are Sua, Canada, Australia si international si restul lumii ) deci ma gandesc ca e si Romania. Eu am deja o colectie https://teespring.com/denis-abstract-colection

| dingavasile a răspuns:

Salut, daca inca esti interesat, da, exista. Poti realiza materiale grafice pe care sa le printezi pe multiple produse din catalogul celor de la Printado.ro, aici vei avea mai multe detalii, iar daca iti vei face un cont si va fi aprobat, vei primi si un tutorial cu care vei invata sa iti realizezi materialele grafice corect pentru magazinul tau online: https://printado.ro/devino-partener.html