| MelindaVictoria a întrebat:

Voi ce vopsea de par folositi?

7 răspunsuri:
| Mwha a răspuns:

Nu e bine sa folosesti vopsea. mai bine folosesti nuantator: ) pa-pa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foloseam kallos sau garnier inainte dar se ducea culoarea din par si ramanea decolorarea din cauza vopsirii. O nuanta care nu-mi placea de cele mai multe ori si am renuntat la vopsire de 1 an jumate. Ma faceam roscata dar ajungea blond foarte repede. Aveam baza blonda, probabil si asta era problema.
Acum sunt ombre, blondul meu inchis la radacina si blond deschis de la jumate din cauza vopsiriilor repetate. Am inceput sa folosesc nuantatoare acum, cu fiecare spalare obtin alta nuanta. In prezent folosesc Movie color deep red. De la rosu inchis am ajuns la tot felul de nuante in par. Acum e cupru cu roz si blond roze ( blond capsuna ). Il ador, nici daca vream nu-mi iesea asa. laughing

| Madayna a răspuns:

Garnier

| roxanaandreea a răspuns:

Syoss

| Happy4you a răspuns:

Eu folosesc nuantator big grin

| Flutu012 a răspuns:

L'Oreal este cea mia buna vopsea de par big grin

| Anonim9867 a răspuns:

Londa Color.