| Okkultist a întrebat:

vreau sa-mi albesc parul, si asi dori cu apa oxigenata, macar o portiune mica, am pus pe deget si am observat ca dupa ceva timp se albeste. Cat timp treebue sa o tin pe par sa se albeasca? Am pus putin pe mustata si cateva fire sunt negre, cum trebuie procedat, intervalul de timp, inainte trebuie sa ma spal sau dupa? Dau funda promit, cel mai impotant - intervalul de timp, pls!

Răspuns Câştigător
| alina_8632 a răspuns:

Buna! eu zic ca poti incerca undeva intr-o zona unde nu se vede ca sa vezi cum iese si nu tine foarte mult pe par 10 min maxim si daca functioneaza atunci mai dai. Si incerca sa te faci in fiecare saptamana pana ajungi la culoarea dorita pentru ca parul sa aiba timp sa se si regenereze :* succes

2 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Iti vei distruge parul si va fi aspru la atingere dar daca chiar insisti....trebuie sa stai cateva minute bune pana ce vezi ca e decolorat, te speli dupa

| devilkata29 a răspuns:

Eu stiam ca apa oxigenata arde parul.nu stiu sigur dar sora mea spunea ca trebuie sati cada parul pe care il ai ca sa-ti creasca parul blond.si eu am incercat sa fac chesti asta acum ceva o luna.nu a avut efect!