| Goblinul a întrebat:

Salut tuturor si La Multi Ani! Apelez la dumneavoastra in legatura cu urmatoarea dilema. Am gasit pe anumite magazine on-line camasi si pantaloni care-mi plac foarte mult iar la mine in oras nu am reusit sa le gasesc. Problema este ca nu am mai cumparat haine in acest mod,respectiv fara sa le probez si de aceea va rog sa-mi spuneti ce marimi corespund. M-am uitat la camasile mele iar majoritatea sunt M dar am si L care vin la fel de bine, iar in legatura cu pantalonii W:32 L:34, W:34 L:36 si tot asa..marimi diferite la fiecare pereche. Am intaltimea de 1, 83 si ~70 kg. Astept raspunsul dumneavoastra.Multumesc

Răspuns Câştigător
| dianabaumli a răspuns:

Exista magazine online precum www.famevogue.ro care ofera dimensiunile exacte pentru fiecare piesa vestimentara. Pot sa iei metrul si sa te masori sau sa masori hainutele tale pentru a sti care este marimea ideala. Sper ca te ajuta raspunsul meu.:)

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti da comanda dar nu le mai poti returna iti sugerez sa iei ce ai si in dulap..Multa bafta!

| stefaniastefi a răspuns:

Pai i-ati ce ai si in dulap.

| SameStar a răspuns:

Pai pe site ar trebui sa fie un tabel cu marimi. Te uiti in dreptul marimii ce dimensiuni are si asa iti dai seama care se potriveste.