| NebunieLaSecunda a întrebat:

Unde gasesc site-uri cu mocasini de barbati mai ieftini! Multumesc

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Buna seara! incearca pe www.britstyle.ro si vezi ce gasesti, daca sunt pe placul tau...:)

6 răspunsuri:
| danielaxyz a răspuns:

Pe trendzone sunt ieftini

| cristiangbr46 a răspuns:

Vezi Aici http://dshop.cabanova.com/incaltaminte-online.html
Sunt de calitate, vei fi multumit

Sper sa iti placa

| NebunieLaSecunda explică:

Caramela mersi fain de tot,am gasit foarte multe perechi dar cam scumpe,merci totusi:*

danielaxyz mersi mult de site,dar unele is Second Hand,am gasit multe perechi faine,mersi din suflet! big hug

BUBURUZA stiam site-ul si n-am gasit nimic pe el, dar merci frumos de tot oricum, gestu conteaza! >big grin

| NebunieLaSecunda explică:

Funda nu stiu cui sa o dau, dar primul raspuns dat, primul servit! :*:*:* mc la toata lumea,:*

| piranha400k a răspuns:

Salut! am fost si eu in cautare de mocasini o perioada...pana cand un prieten mi-a recomandat magazinul online www.deincaltat.ro ...este un site foarte tare, si gasesti tot ce vrei acolo! sper ca te-am ajutat. O zi buna! :)