| Ionelarebela a întrebat:

vreau si eu cat mai multe statusuri (pentru fete)happy

Răspuns Câştigător
| Elena1234456 a răspuns:

Statusuri pentru fete big grin:
1. fata cu benzina caut baiat cu dacie
2. JtIu cE vReI Sa fACi :-> …dAr mai bN lasa :-J
EoH zic Sa nu Te bAgIhee hee …k aI Sa CaZi iN PlAsA
EoH Nu JtIu sa Iubesc x_x :p:p dOaR Sa aMaGeSc…
3.Cand razele soarelui te vor trezi…
vreau sa-ti amintesticat de mult te-am putut iubi
Iar cand luna va aparea sa-ti amintestik…
ne-am iubit candva
sh mai vreau sa stii inca ceva …
iubirea meah pentru tine va inceta ….
atunci cand lumea se va spulberasigh
4.nu stiu dk ti-ai dath seama thinking

tie ti-a skazuth vrajeala

insa te poth ajutha

iti daw un pic din a mea :X:X
5.Prea dulce ca sa fiu light

Sper ca ti-am fost de folos tongue.

by Sol

27 răspunsuri:
| MissD a răspuns:

Duc gunoiul... vrei sa te las udeva?

| Alina a răspuns:

Schimb caiet A4 cu Audi acelasi model.Rog seriozitate!laughing

| hax0r a răspuns:

"Mi-a venit ciclul DND". "Oare ce lac de unghii sa-mi iau?" "Gatesc DND" "Gravida. BRB Hospital" "AFK" "ics ics ics"

| madalynaaa a răspuns:

Intra pe id de mess : madymadalina01 si iti dau ca am multe (vreo 6-7)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai:O prietena te intelege, Cu bune cu rele, Dar tu nu cred ca ma intelegi indeajuns..., Petalele care cad, Nu se mai lipesc, Sufletele care se despart, Nu se mai unesc, Lacrimile care cad, Nu se mai opresc., Doua suflete, Un singur gand, Doua inimi, Un singur cuvant., Tu tot timpul mi-ai fost aproape si eu cateodata, poate nu team pretuit indeajuns, dar de astazi mia ajuns...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Zambeste iar si priveste putinbatting eyelashes. Orice pahar jumate gol mereu e si jumate plin love struck"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iubesc doar ceea ce apreciez, protejez doar ceea ce imi e mai scump, si ajung mereu unde imi propun

imi place sa cred ca nu am pierdut nimic, si daca totusi am pierdut ceva, inseamna ca nu-mi trebuia!

Inca am suflet de copil care refuza sa creasca, Mi-e egal cu 0 tot ce spune lumea asta proasta

FAC CE TREBUIE SA FAC SA'MI FIE MAI BINE, NUMAI EU STIU, O SA FIU EXACT ASA CUM O SA FIU, VIATA MI'O TRAIESC DUPA REGULILE MELE, NU AM TIMP DE SFATURI SAU ALTE VORBE RELE

poate nu'ti par fata cuminte, sau poate ca da, insa aparentele inseala, inainte de a ma "eticheta", gandeste'te bine sa nu faci vreo greseala winking

De cate ori vad visele cum se sfarsesc, de atatea ori ma ambitionez sa reusesc! Am drumul meu si asta nu se va schimba, se aude o voce : shhh` : speranta moare ultima!

prezint realitatea exact asa cum este ea, Divertisment pentru tine, mod de viata pentru mine

Ai crezut ca faci ce vrei Dar ai scazut in ochii mei Daca te purtai discret Te consideram destept

Nu stau in atentia ta Ca are cine sa ma bage in seama! Paharele sus Sampania sa curga Respect pentru fetele Care Au stiut sa faca Fraierii sa planga!\

Când viata iti da o mie de motive pentru a plânge, demonstreaza ca ai o Mie si Una de motive pentru a zâmbi:X

si poti sa tipi, ca nu te aud, si poti sa plangi, ca nu te vad, si poti sa pleci, ca nu te caut, si poti sa mori, ca nu imi pasa!

Vrei bani? Banii n-o sa cada din cer! Vrei prieteni? Invata sa vorbesti sincer! Vrei respect? Invata sa respecti, sa oferi! Trebuie sa meriti tot ce ai! Sa castigi nu sa ceri!

Uneori ai nevoie d un prieten sa iti spuna acele cuvinte magice " Nu plange! Capul sus sunt alaturi de tine! Dar nu exista acel prietenTe ridici singur si pleci!

cand plangi nimeni nu`ti vede lacrima, de multe ori cand esti trist nimeni nu-ti simte durerea, de multe ori cand razi nimeni nu se uita la zambetul tau.In schimb cand gresesti toata lumea te vede.

A fost greu si stiu ca am avut dreptate cand voi m`ati criticat! am tinut capul sus si am mers mai departe, Nu ma intereseaza ce crezi despre mine, Inainte sa spui ceva, UIta'te la tine

incearca sa induri tradarea prietenilor ipocriti, incearca sa vezi ceea ce este cu adevarat frumos si sa incerci s lasi in urma ta o lume un pic mai buna

Ma vrei inapoi? Eu nu, Iti spun doar atat. Nu miza pe faptul ca odata m`ai facut sa plang. Am mai crescut

Am prieteni ft multi, care-mi sunt dusmani tacuti! Cine e destept sa-nvete, prietenii au multe fete!

Minti ieftin si prost, iti stiu replicile pe de rost. Ce urmeaza sa spui iti zic eu dinainte. Mereu ai incercat sa ma faci din cuvinte. Am fost si voi ramane mereu aceeasi fata cuminte cu ganduri rele in minte

opusul vietii nu este moartea ci indiferenta! big grinPlus ca stim cu totii indiferenta doare cel mai mult big grin

Sunt o mica finete invidiata de multe zdrente:-p

JtIu cE vReI Sa fACi :-> …dAr mai bN lasa :-J

nu stiu dk ti-ai dath seama

tie ti-a skazuth vrajeala

insa te poth ajutha

iti daw un pic din a mea :X:X

Munca este un izvor de sanatate, deci sa lucreze cei bolnavi…

Cine-i harnic si munceste are tot ce vrea…..cine-i smecher si chiuleste are tot asa…

dnd... bunika la pc...nu da buzz ca se sperie

»-(¯`v´¯)-»cristina»-(¯`v´¯)-»

ღღღ ♥♥♥

Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ‹(◕‿◕)›

.•¤**¤•.,¸^¸.•¤**¤•.,¸

♥♥♥ ๏̯๏ ♥♥♥ *

ღღღ

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vezi tu? te iubesc prea mult.sadlove struck fiind ca vzi tu.thinking nu pot sa te uit sigh vezi tu tie ti`e usor. dar mie `mi vine sa mor.at wits' endsigh

←♥→Iti mai aduci aminte cum ne-am cunoscut? Si cum ne bufnea rasu ca ne apropiam prea mult? EU eram prea micaa TU erai pustan EU eram cuminte TU erai golanhee hee)

""Ce tot le pasa pe cine iubesc? Ce tot le pasa cu cine vorbesc? De ce-mi spun cum sa traiesc,? de ce ma barfesc? E treaba mea cum ma imbrac si doar a mea cum ma dezbrac, cum, unde si cand!"winking""

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am invatat ca daca vrei sa ai ceva, trebuie sa luptzi si sa mergi inainte fara sa te uiti inapoi, fara sa ceri aprobarea celor din jur.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

:-> Fumam flori ilegale fara petale... ele sunt singurele ce ne scot din balamale kiss

winking Si poti sa tipi, ca nu te aud, si poti sa plangi, ca nu te vad, si poti sa pleci, ca nu te caut devil, si poti sa mori :X ca nu imi pasa! \m/

Sa mori... ucis de`o dragoste nebuna! devil

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

După bărbat şi autobuz să nu alergi niciodată. că după o jumătate de oră vine altu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Caut satusuri pentru fete

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vezi tu? te iubesc prea mult. fiind ca vzi tu. nu pot sa te uit vezi tu tie ti`e usor. dar mie `mi vine sa mor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un status bun daca vrei sa ti baieti ca pe jar te iubesc te doresc din cand in cand mai si glumesc dar la tine ma gandesc si acum iar glumesc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bai, sunt smechera, nu te pune cu mine!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu sunt singura in ploaie si vant. Am cei mai buni prieteni de pe pamant.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt frumoasa am talent si fite din occident:*:*:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu de folos curva dracul

| adydassler a răspuns:

Nu am bani d status i-am cheltuit p avatar…
Mi-am luat oglinda sa imi vad avataru…
Munca este un izvor de sanatate, deci sa lucreze cei bolnavi…
N-am nici o problema cu alcoolul?! beau, ma imbat, cad pe jos… nicio problema!
Pe usa scria "femei", si cand am intrat erau numai WC-uri…
La inceput n-o iubeam, acum o iubesc ca la inceput!
Femeile…sunt ca locurile de parcare : cele bune sunt ocupate iar cele libere sunt pentru cei bolnavi.
O camila poate sa munceasaca o zi intreaga fara sea bea, eu pot sa beau o zi intreaga fara sa muncesc.
Este adevarat ca "banii vorbesc" cel mai des ei imi spun: "La revedere!"
Schimb coala A4 pe Audi de acelasi tip. buzz pe cei interesati! Nu deranjati inutil!
Cine-i harnic si munceste are tot ce vrea….cine-i smecher si chiuleste are tot asa…
dnd... bunika la pc...nu da buzz ca se sperie laughingwinking

| danutssa_2124 a răspuns:

Http://statusuripentrutoti.blogspot.com/ Uite aici blogul meu...sunt tot felul de statusuri, citate, versuri... sper ca te-am ajutat:*:* By3

| anamaria917 a răspuns:

Foaie verde puisor, tu dai buzz, eu dau ignor! de vei plange pentru mine zi-mi sa plang si eu…. de v-ei plange pentru alta iti doresc sa plangi mereu…

| madalina_2793 a răspuns:

Sunt cuminte... si te fac doar din cuvintewinking
nu imbatranesc, imi creste valoarewinking

Te-ai intrebat vreodata cata durere se ascunde in spatele unui zambet?

| madalina_2793 a răspuns:

Multe ar vrea, dar nu au darul sa intreaca originalulbig grin
figuri si iar figuri...cu ele ma mentin
Ptr tine nu pot fi decat...o imagine reflectata in oglinda, nu ma poti atinge, nu ma poti simti, nu ma poti iubihee hee)
nu mai sunt cum eram...acum zambesc...atunci plangeam
Sunt o bucurie pentru. cei care ma plac, o preocupare pentru cei care ma invidiaza laughing!
Am intentzii bune, pe bune, n`ai tu idei cate cuvinte frumoase pot spune! Am nevoie de 1 minut ca sa-ti stric seara si de doua ca sa te fac sa-ti iei viata
Faptul că eu exist dovedeşte că lumea n-are nici un sens
Invata sa iubesti cand inima ti'e franta
Daca eu sunt subiect de barfa atunci tu esti doar o tarfa! tu impotriva mea, eu mereu deasupra ta laughing
Vii pleci mi'e tot una, o sa fie altu'n locul tau intotdeaunatongue
O Zi pierd, 2 castig. Nu Mie Nici calD Nu Mie Nici Frig CaD Si maiNe Ma RiDicc
Fiecare pierdere ma face mai victorioasa, fiecare tradare ma face mai tare, fiecare barfa, ma face mai importanta
Nu CuNoSc iMpOsiBilul, Tot cE sE iNtAmPla acum' E doar uN mOtiV iN pLuS pEnTrU a LuPta Sa Fiu' Mai Sus
Intai priveste si studiaza, o fata ca mine nu se copiaza, SE APRECIAZA
Nu numai ca vreau sa fiu iubita, vreau sa se spuna ca sunt iubita
Nu te tine sa te`ndragostesti de minelaughing
Nu are nici un rost sa privesti in urma
Nu-s saraca, nici bogata, sunt la fel ca si orice fata
Unele persoane merita tratate cu spatele altele cu fundu`
Te crezi in stare sa ma poti judeca?! Ok, incearca Dar mai intai ia ca obiect de studiu persoana ta si pe urma vedem care pe care
Am multe defecte in fata ZDRENTELOR ce se cred perfecte
Imi place sa pun toti baietii pe jar si mai stiu ca fundul meu n-are rival.lumea vede ca-s impresii dar macar am cu ce.
'Imi va fi dor,imi va fi rece,dar timpul nu va vindeca, DOAR VA TRECE
Sunt un diavol cu suflet de inger Sunt o flacara cu inima de gheata Sunt intunericul care precede lumina Sunt tot ceea ce-ti doresti, ceea ce privesti, DAR NU POTI AVEA laughing
Ce visezi, ce gandesti,eu sunt cea ce iti doresti. ochii tai spun ceva eu sunt cea ce tu ai vrea
O privire inocenta ascunde multe mistere si fura multe inimi
Vrei sa fi stilata? Accept Respect dar n-ai clasa si exagerezi. meditezi, incerci sa ma copiezi. Fraierele invidioase va dau un sfat! ADMIRATI SI COPIATI
Esti un inger in viata mea, sunt un demon in viata ta
Talentata,aranjata,imbracata cum se poarta rasfatata si stilata, figuranta, unicata
sper ca tziam fost de folos big grin

| madalina_2793 a răspuns:

Fundita ? big grin

| Catalina_1589 a răspuns:

Ce ai tu acolo jos, nu e de niciun folos. Ce am eu, e dorit mereu!
Sunt o fetita si sunt foarte cuminte. vorba vine. asa cum vine asa si pleaca.
Daca baietii erau atat de folositori pe cat se cred, nu erau lesbienele.
Sunt atat de cool incat nici nu am nevoie de statusul asta.
Haha, si eu care credeam ca ai ceva mai bun de facut decat sa-mi citesti statusul.
Nu te deranja sa-mi scrii daca n-ai buletin! Nu ma complic cu minori.
Am fite pentru ca imi permit! Ai ceva de obiectat? Asa ziceam si eu!
Sunt fitoasa si mofturoasa dar n-ai ce face, decat sa-mi da-i pace!

Pentru mai multe statusuri cool pentru fete apasa pe butonul mai departe.

Cand ma uit la poza ta imi vine sa sting monitorul. Ba nu, m-am razgandit, imi vine sa scot compu' din priza!
Nu am chef de tine, e chiar asa de greu de priceput?
Ma descurc si fara ajutorul tau. M-am schimbat si de tine nu mai am nevoie nici macar in pat!
Esti frumos si-mi permit sa te-ntorc si pe fata si pe dos! Daca mai comentezi, te-arunc in cos!
Te mai suporti? Eu nu te mai suport! rolling on the floor
Oh doamne, iar tu?
Esti incredibil baietas. incepi sa-mi placi! Orice-ai face doar sa nu te lasi!
Stiu ca sunt cool si stiu ca sunt frumoasa! Alte dume mai ai? Cand ai terminat imi dai un beep. Te pup, pa!
M-am saturat de tine, tu chiar nu te-ai prins. Greu mai esti de cap!
Esti la fel de plin de tine cum e iarba pe-un teren de fotbal. Nu ma refer la terenurile din Romania ca acolo bate vantu'. rolling on the floor
Vai vai vai, aici scrie DND! Tu stii sa citesti?
Hai pa! phbbbbt N-ai tu fata! rolling on the floor