| sheicu a întrebat:

Salutare, as dori sa imi achizitionez o periuta de dinti electrica de la Oral B, dar nu stiu exact ce sa aleg, ma puteti ajuta cu niste pareri? Rog sa raspunda doar pe cei ce au testat.

Răspuns Câştigător
| raluk27 a răspuns:

Eu am modelul asta
http://www.emag.ro/......EKCBDBBBM/

Personal consider ca o periuta de dinti al carei pret depaseste 200 lei deja e nejustificat de scumpa.
Sunt foarte multumita. Iti asigura un periaj corect de 2 min, iti simti dintii mai curati si mai albi, iar bateria tine cam 7-9 zile (de exemplu, daca pleci undeva si nu o incarci zilnic).
Dezavantajul consta in faptul ca rezervele sunt cam scumpe, mai exact 50 lei/ 2 bucati (la modelul asta) si le gasesti numai in magazinele gen Altex, Domo etc.

1 răspuns: