| D33d33wttzzaaaaaaa a întrebat:

Cum as putea creste 5 cm in inaltime?

Răspuns Câştigător
| dy a răspuns:

Ce varsta ai? probabil ca ai sa cresti oricum! Daca nu, pana pe la 20-22 ani sportul ajuta f mult! In special handbal, baschet...Nu cele de genul culturismului sau halterele...Nu lua suplimente, sunt f riscante!

8 răspunsuri:
nony
| nony a răspuns:

Lasand timpul sa treaca ...sau joaca handball, baschet.

| oz a răspuns:

Tot ce tine de inaltime si dezvoltare inot.
Inotul este cel mai bun sport pentru o dezvoltare armonioasa.

| ecristinamc a răspuns:

Tocurile

| Deea_4962 a răspuns:

Faci, volei, hambal, inot.si sport in generalhee hee

| girlxx21 a răspuns:

Pana la 18-20 de ani cu siguranta vei creste. De ce nu incepi un sport cum ar fi voley, handball, basket..incearca sa stai atarnata de bara 5 minute am inteles ca ajuta la crestere happy

| D33d33wttzzaaaaaaa explică:

Am 16 ani... si 1. 67... da vreau sa incerc la modelling, si trebuie sa am minim 1. 70... sh d`aya vreau 5, ca sa nu fiu la limita... app, m-am uitat la un konkurs de miss, si aveau si 1. 80 unele concurente...
si daca fac o data pe saptamana inot, cam in cat timp as creste 5 cm?

| lorely1308 a răspuns:

Asta as vrea si eu sa stiu! Dar ma multumesc cu cat am, nu sunt complexata!

| deanda a răspuns:

Baschet si inot. In special baschet uita-te la cei de la NBA happy ti-ar trebui o scara sa ajungi la fata lui.
Inotul este cel mai bun pentru toti muschii pentru ca ii dezvolta uniform si ii pui pe toti la lucru.
Handbalul nu te inalta. Te face sa cresti in latime.