| Anonimus99911 a întrebat:

Salutare, stie care un site/loc de unde as putea lua tricouri de fotbal la un pret foarte ieftin? De preferat in Romania.
(doresc sa fac resell, deci cat se poate mai ieftin)

Răspuns Câştigător
| Cqtqlin677 a răspuns:

Un site ar fi peakyfootball, dar uneori nici acolo nu vei găsi prețuri pentru resell, locuri sunt destule și eu merg pe premisa "ce e în mână nu e minciună", caută în SH uri sau du te în outlet uri ex cum ar fi cel de la adidas găsești tricouri de fotbal la prețuri avantajoase. Sper că te am ajutat câtuși de puțin, baftă!