| Amyy05 a întrebat:

Salutare TPU!
Mă adresez la meșterii de unghii, dacă se pune un pic de culoare și se amestecă cu gelul pentru a primi culoarea gelului dorită de clientă se schimbă compoziția? Se va ține pe unghii?

1 răspuns:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

La mesterii de unghii, unde ai auzit expresia aceasta? Singurii care sunt experti in sau experte in pus unghii sunt manichiuristele de la saloane, fă ti o programare la ele si intreaba le, meșterii sunt altii, insttalatori zugravi, cizmari, electricieni, iar ăia nu au nimic in comun cu unghiile