| Allysa0130 a întrebat:

Stie cineva unde pot gasi (online sau nu) cosutme de baie cu steagul Angliei/Americii!?
Sunt din Constanta!
Multumesc mult!

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| DaniEllaG a răspuns:

Incearca sa umblii prin statiuni, de ex Mamaia, Neptun, Eforie. In fiecare magazin de-acolo sigur vei gasi un costum care sa contina culorille steagului americii. Daca nu ma insel sunt sigura ca vazusem si eu dar sutienul era in forma de triunghi si n-am mai vrut stilul acesta.
Trebuie doar sa cauti atent.

| alinmadi2012 a răspuns:

Incearca aici..nu stiu sigur daca au costume de baie steagul ameriic dar am vazut eu ceva legat de asta www.starshiners.ro. bafta

| Stan_Deny_Catalina_1974 a răspuns:

Https://www.miniprix.ro/produs/1050923/Sutien-pentru-plaja-si-baie
E doar sutien, dar cred ca asta te intereseaza mai mult :) Sper sa te fi ajutat