| anonim_4396 a întrebat:

Uitati cum sta treaba. Vreau sa imi schimb putin garderoba happy si as vrea sa am un program in care sa am un avatar pe care sa il imbrac cu diverse haine pe care le gasesc in magazinele online, sau oricum ceva asemanator.Nu sunt interesat de jocuri gen barbie dressing sau altele asemanatoare.Ati putea sa imi spuneti ce astfel de programe exista? Multumesc!

3 răspunsuri:
| Deac_Remus_1985 a răspuns:

Brandcircus.ro... outlet cu haine de firma la cele mai mici preturi

| Tweety57 a răspuns:

Imvu este cu virusi...dar este foarte eficient

| madfruit a răspuns:

Hmm,incearca IMVU.