| Fluture a întrebat:

Salutaree! Cum se joaca jocul star doll? dau fundita celui mai explicit raspuns:p

Răspuns Câştigător
| nicokaty a răspuns:

Deci iti faci o fata apoi primesti nistebani iti dcorezi cmera iti iei haine iti faci album scenarii club vb cu prieteni pe zi casti 5 bani 70 pe luna pe cre ii castigi dac dai vot 5 din 5 la fete. trebuie sa dai vot la suite la album la scenari apoi sa votezi fashion desing si catwalk... te poti face ss pentru a avea o casa mai mare pentru a ti lua mai multe haine pentru a face petreri dar te costa poti de pe tel sau cu cont bancar daca vrei sa aflii si mai multe add jusst. katy happy te ajut cu placere nuem de stardoll :nicokati1997

dai fundita?

3 răspunsuri:
| adriangabor92 a răspuns:

Nu exista coduri exista bani. te duci la upgrade new >dupa aia dreapta sus este o tara la tine Romania daca nu e pui tu Romania dupa aia se schimba in euro si in josu' paginii ''Pay with Mobile Phone'' in chenaru din dreapta scrii numarul tau de telefon si sa ai cartela cu minim 3 euro iti i-a 2. 38€. introduci numarul de telefon go buy dupa continua. succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stardoll este un joc de distractie in stardoll poti face multe chestii ca de exemplu poti merge la party iti poti face club la 200 de starpointuri dar hay sa incepem cu inceputu:la inceput iti faci o papusika si cand intri primejti niste banutzi iti poti face album
scenaryu in album iti poti pune diferite vedete diferite papusele prieteni vedetele le faci in game & dress up cam in fiecare zii poti vota si castigi cate 5 banutzi dar acesti banutzi pana maine nu vor mai fi 5 ci 1 si vezi vota din now e cam atat pa :*:*ma gasesti pe contul de pe stardoll cu numele de:briliande

| Smecherul_3765 a răspuns:

Eu serios ca habar-n-amlaughing