| NoNaamexD a întrebat:

Saluty! Mai este putin pana la Halloween si am nevoie de idei de machiaj. Ma costumez in vampirita. Ceva idei de machiaj? Fundita!

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| alexralu34 a răspuns:

Te poti farda la ochi cu mult fard negru sau mov,rosu ca sa mearga cu culorile din costum,rimel negru,creion de ochii, ruj negru sau rosu, fard de ten deschis ca sa dai impresia ca esti moarta si cam atat.

| dubstep97 a răspuns:

Da-te cu o pudra foarte alba pe toata fata si apoi cu un ruj rosu aprins pe buza, dupacare te dai cu putin rimel negru succeswinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Varianta 1:Smokey eyes, ruj maro sau de culoare inchisa.
Varianta 2:pudra alba pe toata fata, cu accent pe ochi(rimel negru)sau iti faci ochii ca si egiptenii si putin ruj rosu rosu.