| Reverse a întrebat:

Se apropie banchetul de sfârşit de-a 8-a şi-mi caut rochie - ca tot românu'. Mă gândeam să merg în IDM Basarab, ştie cineva pe la ce preţuri sunt rochiile de acolo? Şi pantofii/sandalele cu toc - ce preţ au?
Mă gândeam prima dată să merg în Leonardo Giurgiu, credeţi că aş găsi rochie acolo? [ de pantofi nu mă îndoiesc xd ] Dacă da, la ce preţuri?
Eu nu sunt din Bucureşti şi mă gândeam: mai sunt alte mall-uri prin apropiere de Basarab cu rochii la preţuri să zicem 70-100 ron? Şi pantofi până în 80 de lei. Sau mai bine rămân la IDM/Leonardo?

1 răspuns:
| IoanaAndreea97 a răspuns:

Nu te sfatuiesc nici la idm si nici la leonardo, crede-ma ca sunt o persoana care bate magazinele in fiecare sfarsit de saptamana. iti recomand C&A, pentru ca au multe modele de rochite la preturi mici. daca nu gasesti aici incearca la debenhams, dca nici aici gasesti sigur la H&M, mai ales ceva mai vintage. zara ar mai fii o optiune. pentru pantofi ot unul dim magazinele aste apentru ca la leonardo au numai chinezarii ddee la o vreme