| Anamaria6384 a întrebat:

Se mai poarta Blugii cu talie înaltă?

16 răspunsuri:
| KamaSutra a răspuns:

Nu conteaza daca sunt la moda, conteaza sa-ti placa si sa-ti vina bine

| Anonimuserr a răspuns:

Se poarta dar nu si evazati!

| dragosbogdan001 a răspuns:

De ce nu?

| CristinaSNC a răspuns:

Da love struck, eu ii ador

| thewomaninwhite a răspuns:

Cu siguranta! Sunt foarte purtati in ultima vreme mai ales acel model cu taieturi in genunchi.

| Aimee33 a răspuns:

Nu are importanta daca se poarta. Daca iti plac, de ce nu? Si eu ii port si arata foarte bine.

| AndreeaAndreutza48 a răspuns:

Da se mai poartă, am văzut că acum revine moda pantalonilor evazați

Răspuns utilizator avertizat
| NicoPitic a răspuns:

Da normal big grin, ca se poarta pantaloni cu talie inalta, da mai ales se mai poarta pamtaloni cu talie inalta taiati la genunchi.

| NecunoscutadepeTPU a răspuns:

Depinde de stilul tau. Se purtau si se ma poarta. Am vazut multe fete!

| Bibi48 a răspuns:

Cu siguranță, eu una ii port și sunt admirată de prieteniwinking

| Yumi10 a răspuns:

Da.

| BiutzaBia2004 a răspuns:

Da lol blugi cu talia inalta stramti si rupt!

| Name13 a răspuns:

Da. Poarta orice iti place indiferent de ce zic altii.happy

| Anda_Sorohan_2000 a răspuns:

Da,normal

| laura18laly a răspuns:

Da. Mie mi se pari cei mai frumosi