| NoName_9844 a întrebat:

Se poate anula o comanda facuta pe miniprix? big grin ea e plasata vineri si poate nu a plecat inca. Se poate anula? daca da cum?

fundita :*

Răspuns Câştigător
| Baton a răspuns:

Incearca sa ii contactezi prin mail sau telefon.
indiferent ce varianta alegi cauta numarul comenzii date de tine sau ceva legat de ea pentru ca ei sa gaseasca repede comanda data de tine.
dar incearca chiar daca e duminica azi sa le scrii sau sa ii suni.cu sunatul cred ca mai putin deoarece nu multi lucreaza si duminica dar prin mail daca ii contactezi iar ei nu sunt la job atunci maine dimineata la prima ora vor vedea.
oricum daca le scrii azi maine dimineata ii poti si suna pentru a fi sigura ca respectiva comanda nu pleaca.
sa nu uiti sa gasesti si un motiv ok.