| MrAngelus a întrebat:

Se poate gasi tricou ca al lui Guess Who in Bucuresti: http://m.cancan.ro/news/203715?

Răspuns Câştigător
| mixxjim a răspuns:

laughing foarte tare tricoul. mie mi se pare un tricou normal pe care a imprimat picioarele cu pricina, incearca sa printezi fotografia si sa mergi cu ea la un centru de imprimat tricouri, poate reusesc sa-ti faca ceva, ca stiu ca si baietii aia sunt pasionati de chestii faine. poate nu o iesi 100% ca al lui dar cine sta sa se uite cu lupa? big grin

1 răspuns:
| XanderLightBow a răspuns:

Nu prea, dipinde de unde cumpara el haine. Eu am unul ca al lui Smiley a aparut anul trecut la o emisiune ( nu mai stiu care ) - unul cu Taz care zice " Where is the party..." pe mov, dar el nu e singura vedeta masculina care poarta unul, am mai vazut cateva, dar nu-i mai stiu. Ma rog sunt mandru ca avem tricouri asemanatoare.