| Abi_5708 a întrebat:

Serul tratament pentru netezirea firelor rebele de la Avon da rezultate?

Răspuns Câştigător
| warwara a răspuns:

E bun. si eu acum tot pe ala il folosesc. foloseste-l doar pentru varfuri, pentru ca serul in exces, ingrasa parul mai repede!
Succces!

8 răspunsuri:
| MissD a răspuns:

Daca te referi la cel cu ambalej verde advance tech. e bun de folosit inainte de placa. nu mai arde parul. si miroase frumos.

| MissD a răspuns:

Presupun ca fiind din aceiasi gama. e bunthinking

| stweety10 a răspuns:

Sunt foarte bune. Mie mi-au placut...insa sincer nu ma asteptam.

Răspuns utilizator avertizat
| 61n4 a răspuns:

Bun. ala cu verde :d mai als daca fol placa, ca mine

| Abi_5708 explică:

Nu, ma refer la cel cu ambalaj portocaliu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Hai fi serioasă, cele profesionale dau un rezultat, gama Joico.
Cele pe circuit închis sunt direct de duzină.
Pa, pa.