| anonim_4396 a întrebat:

Si-a facut cineva epilare definitiva, se merita, cam cat ar costa?

4 răspunsuri:
| EnVogue a răspuns:

Salut,

epilarea definitva costa in functie de zona corpului care vrei sa o epilezi.
Iti prezint preturile de la salon En Vogue din Cluj-Napoca:
Mustata - 130 lei sedinta
Axila - 250 lei sedinta
Inghinal Partial - 250 lei sedinta
Inghinal total - 450 lei sedinta
Brate scurt - 450 lei sedinta
Picioare scurt - 650 lei sedinta

Daca iti iei la pachet, toate sunt mai ieftine si poti beneficia si de promotii. Numarul sedintelor depind in functie de firul tau de par. Nu e o metoda dureroasa, plus ca, in functie de cate sedinte ai facut, efectul poate dura si pana la 5 aniwinking

Sper ca ti-am fost de folos!

| ÅñdRa a răspuns:

Eu mi-am facut a costat in jur de 200de euro. Dar cam in 2ani a inceput din nou sa-mi apara parul.Deci iubita nu-ti face ca nu merita.:*

| myckey a răspuns:

Depinde de zona... unde vrei epilare definitiva?

| myckey a răspuns:

Oricum, epilarea e definitiva se face de fapt pentru 6 luni si costa cam multicel zic eu... axila 50 euro, abdomen 70 euro membre superioare 160 euro, fese 100 euro, inghinak 90 euro, gambe 150 euro, membre inf 250 euro.
ce zici? nu ti se pare cam costisitor? mie da... m am interesat si pana la urma am renuntzat la idee.