| sNoKeRR a întrebat:

Sotia is deschide un salon de frumusete si as vrea niste idei de "nume". Chiar nu prea am idee.

5 răspunsuri:
| Radux a răspuns:

Elcris, sora, numele vostru de familie sau prenumle orice...
funda?

| MiruD a răspuns:

1.Beauty
2.Diva Hair
3.Chic Salon
..sau pui numele sotiei apoi Beauty Center (Linda Beauty Center)

| ema_2625 a răspuns:

New Style, Modern Style, Your look, Beauty Women.

| Hilde a răspuns:

Salon Melly`s, Hair Studio by (prenumele ei si iniatala), sau (nume ei) Style,Salon Glamour,Salon Bella,Hair Salon Cherie,Chique Hair&Beauty,Crystal Salon,Diamond Hair&Beauty Salon,Effect Studio,Hair Salon Extravaganzza,Glam Beauty Salon,(initialele ei) Studio/Image,Mistique Hair &Beauty salon, Magic Hair Studio, Salon de infrumusetare (numele ei), Flower Salon Hair &Beauty, Swiss Style&Beauty.

Sper ca te-am putut inspirahappy

| Stefan_Mihai_1996 a răspuns:

1. Celebrity
2. Diva
3. Famous
4. Adolescence
5. Attraction
6. Seduction 7. Regina
8. Princess
9. Magic Scissors
10. Mirror
11.Secret
12. Artist Touc