| DeMentaa a întrebat:

Spuneti-mi plz siteuri cu stiluri.
cum sa te imbraci, sa te machezi pentru a fi stilul ala?

3 răspunsuri:
| MissCamelia a răspuns:

Buna, pot sa-ti recomand sa intri pe blogul meu, gasesti informatii despre cosmetice, haine, tot ce e nou, si gasesti si linkuri catre alte site-uri de gen.adresa blogului meu o gasesti la profilul meu TPU.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://209. 85. 135. 132/search? q=cache:iYJT8LF4GQgJ:stil.acasa.ro/articole/stil/Cum-sa-alegi-culorile-in-vestimentatie-si-machiaj+vestimentatie+si+machiaj&cd=1&hl=ro&ct=clnk&gl=ro

| andreea_3150 a răspuns:

Pai incearca sa citesti luna de luna coolgirl. o gasesti la toate chioscurile de ziare. e o revista super.iti spune asta o specialistahee hee