| leogelu a întrebat:

Spuneti-mi si mie cum sa ii zic la frizer sa ma tunda ca baiatu' asta in afara de modalitatea sa ii arat poza la frizer Ziceti`mi cum sa ii spun la frizer sa ma tunda asa!

http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash1/165600_18 9967814355835_170472532972030_642497_623749_n.jpg

aAAAAA?

1 răspuns:
| aaaaaaaaaaaaa1234 a răspuns:

Pfff...Sfanta Muratura, de ce naiba si-ar face cineva o astfel de freza? Nu am vazut in viata mea ceva mai urat. Dar asta e parerea mea

Iti lasi parul lung, si te duci sa te tunda scurt, te va lua cu masina in partea de jos, si sus ramane parul lung. Si zici ca e bine asa. Frizerul va ramane cu gura cascata si tu vei pleca cu tunsoarea dorita.