| IonelaBeaut2 a întrebat:

Spuneti-mi si mie un site de incredere de unde sa comand extensii de păr

5 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Buenobia, Oscar (dar la astea am văzut și câteva review-uri negative).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am comandat după divisima și buenobia...le recomand pe amândouă.

| udrescuf a răspuns:

Buna, uite aici si poti comanda : https://buenobia.ro sper ca te-am ajutat. PwP. happy

| Anonima6789777 a răspuns:

Divisima.ro. este un site mai mult decat de incredere. Este sponsorizat de Bianca Dragusanu. Cel mai bun site de extensii VIP.
Le recomand pe cele clip-on. sunt foarte usor de pus.