| Pinka18 a întrebat:

Spuneti-mi si mie un site de unde pot sa cumpar pensule pentru machiaj mai ieftine, va rog

2 răspunsuri:
| QueenR a răspuns:

Trebuie sa existe si la tine in oras, sau intr-un oras mai apropiat un magazin cu articole de beauty mai ieftine. Daca nu, incearca-le pe cele de la elf, sunt destul de ieftine si de calitate in acelasi timp.Sau poti sa iti iei din avon ieftine, dar calitatea lasa de dorit...

| AnitaAny a răspuns:

Poti si sa te inscrii sa ai discount la produse si pensule
https://ladys.ro/? affId=AM3bU7ZH? osCsid=kg5vuokmuonikpmlisfiaidn11