| pithicot a întrebat:

Ce parere aveti de acest site? http://www.eyeslipsface.com.ro/products_ro_1_5_0_0_0-pen sule.php Eu am o nelamurire.de ce majoritatea produselor costa 8.00 ron? As vrea sa imi cumpar pensule pentru machiaj, dar nu stiu de unde as putea comanda. Presupun ca pe site-ul Okazii.ro nu sunt pensule foarte bune calitativ.Multumesc!

3 răspunsuri:
| annna a răspuns:

Eu cred ca sunt bune pensulele...despre site mmmm... dragutwinking

| jolidon a răspuns:

Sunt foarte mici din cate am inteles. daca vrei sa afli mai multe poti sa dai click pe un produs si sa dai la rubrica pareri si o sa vezi acolo un forum al celor care au cumparat produsele. si pe mine m-a interesat problema pentru ca am vrut sa imi cumpar. unii spun ca sunt foarte bune altii spun ca sunt foarte proaste. depinde de ce vrei sa ascunzi, ce vrei sa pui in evidenta si ce tip de piele ai tu. oricum am inteles ca sunt foarte cunoscute in america. poti cauta pe youtube elf si veo gasi tutoriale. iar cu pensulele cere sfatul cuiva care si-a cumparat si cel mai bine ar fi sa cumperi numai atunci cand vezi [entru ca numai tu stii ce vrei si nu vrei sa fii dezamagita. succes

| TheLordOfTheRings a răspuns:

E tare.