| cristinuta01 a întrebat:

Spuneti.mi si mie vopsele fara amoniac? in afara de cele de la palette si garnier? mai stiti?sunt bune?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se numeste Inoa de la L'Oreal

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca esti sigura asupra nuantei poti folosi henna, cauta la plafar sau la farmacie henna de la Sonia. Nu trebuie sa dai mai mult de 12 lei pe ea, sa nu te infigi in cele de 60-70 lei. Henna e foarte buna pentru par, regenereaza parul, nu il distruge ca vopseaua, ajuta parul ca sa nu mai cada si tot asa. Citeste aici mai multe detalii cum sa te vopsesti si cata henna iti trebuie pentru parul tau : http://jurnal-de-soprana.blogspot.com/......oasa.html.

| ammaurishop a răspuns:

Inoa Loreal - excelenta