| naty_3185 a întrebat:

Stie cineva cat costa un aparat de epilat? multumesc

8 răspunsuri:
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Depinde de model... Gasesti la mai putin de 100 ron un phillips cu discuri... si cel mai scump care il vazusem era un braun silk epill la vreo 300 ron... Eu iti recomand sa iti iei braun...

| retrogrobian a răspuns:

Gasesti aparate bune intre 80 RON si 300 RON. Multe dintre cele scumpe au tot felul de bizbrizuri, dar nu sunt neaparat mai bune. Nu te lasa pacalita happy

| rael a răspuns:

Intre 100 lei si.....500, depinde de marca si accesorii.

| powergirl a răspuns:

120 150 lei cam asa

| claudya a răspuns:

Fiecare dupa buget... da mai bine uita-te la felul in care se poate utiliza(uscat sau umed)

| ioana_5498 a răspuns:

Sa nu-ti iei philips ca doareeeeeeeeee auauau ce doare...braun cu toata increderea, dar nu-ti lua unu' f ieftin, merita sa investesti ceva mai mult intr-un epilator, o faci pentru frumusetea ta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Braun este cel mai bun. Si ai grija sa aiba 40 pensete, epilatul dureaza mai putin.
Succes!
http://www.concurs.benvenuti.ro/contest_vote.php?id=390&rate=10

| jose a răspuns:

In jur de 80-100 de lei. nu e foarte scump