| iJustWannaDance a întrebat:

Stie cineva daca vara asta se mai poarta ochelarii de tocilar?

Răspuns Câştigător
| ProjectJackpot a răspuns:

Se poarta, draga, se poarta! Eu ii port in orice anotimp thinking
Apropo, ce inseamna la tine "ochelari de tocilar"? thinking (sunt chiar curios)

8 răspunsuri:
| deutSa a răspuns:

"ochelari de tocilar" spus total aiurea...

Da se poarta in orice anotimp...nu numai vara, pentru ca nu sunt ochelari pentru protectie solara, ci ochelari de "fite"

| NutellaIsMyDrug a răspuns:

Si inca cum...am vazut o groaza cu nerd glasses.Da se mai poarta.

| Madaliinaaa a răspuns:

Daaa logicc ca se poartaa. Sunt tarii big grin

| sasljllaf a răspuns:

Mdea.aceasta moda cu ochelarii de tocilar...asa poarta bunicu doar cu alta rama laughing

| rolfenstein a răspuns:

Nu,nu se mai poarta.vara asta sunt in trend ochelarii de jmecher.

| Addiction a răspuns:

Mereu se poarta big grin

| express11 a răspuns:

Ia-ti ochelari de prost...

| Americanuu a răspuns:

Da, la tine