| Alina001998 a întrebat:

Stie cineva de unde pot cumpara un kit de pus unghii cu gel in Ploiesti?

Răspuns Câştigător
| AnnaaaMaria a răspuns:

Poți cumpăra de pe internet că sunt bune. Eu mi-am cumpărat de pe okazii. Când se vând la set, de obicei se pun gelurile sina în seturi, iar asta mie nu îmi prea place. Dacă vrei să faci profit de pe urma unghiilor cu gel, investește într-un gel bun care să nu fie atât de moale și să nu prindă aer

1 răspuns:
| jojo92 a răspuns:

Are in Big la sud.Ai grija sa nu cumperi Sina, este slab calitativ. Daca esti la inceput te pot ajuta.