| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva pe ce site romanesc as putea gasi ceva in genul asta http://needsupply.com/womens/shoes/sneakers/plimsol.html ? :*

1 răspuns:
| KodrutZ a răspuns:

Vezi ca needsupply fac si expedieri internationale. Cupleaza-te cu inca 2-3-4-5 prieteni si faceti o comanda mai mare ca sa se imparta costurile cu transportul, oricum o sa iesiti mai bine ca la noi. In alta ordine de idei, arunca un ochi si pe sportsdirect.com - sint din UK, deci nu o sa mai existe posibilitatea de a trebui sa platesti TVA la vama, expeditia o fac prin curier pina in usa, preturile sint foarte OK.