| andruS_9633 a întrebat:

Stie cineva un pret informativ pentru extensii din par natural de 56 cm? si daca afecteaza parul si cam cat timp dureaza?
Multumesc!

1 răspuns:
| SayCheesexD a răspuns:

De 56 de cm nu am auzit doar de cincizeci-saizeci. Extensiile de par natural clip-on nu afecteaza parul. Doar cele cu keratina. Cele cu keratina cand le dai jos ramai cheala!
http://www.extensii-perfecte.ro/cum-se-folosesc
convingete.
Cele clip-on nu sunt neaparat 100% Naturale. Ale mele sunt 90% si le pun cand vreau eu. Sunt usor de aplicat si eu am luat cu 30 de lei un set de cate 5 agrafe. [ nu iti trebuie mai mult de 15, 20 ] Eu mi-am luat 3 seturi si folosesc doar unul. Uneori folosesc doar doua ca se le pun in jurul cozii.
Nu se incalcesc repede, dar nu e foarte recomandat sa le speli doar sa le piepteni. Daca le intinzi cu placa pot capata o lumina si volum, sunt foarte frumoase. Le poti vopsi, taia orice.
+ Poti avea intr-o zi par scurt in alta lung. E foarte amuzant sa vezi cum se minuneaza oamenii cum faci asta.
Mai multe detalii ai pe www.extensii-perfecte.ro
Funda?:*:*