| Dedeeee a întrebat:

Stie cineva vreun parfum cu miros de lamaie? Imi doresc tare mult unul sad Avea o prietena de'a mea unul. Sticluta era albastra dar nu mai stiu cum se numea... Daca poate sa ma ajute cineva va rog :X FUNDITA :*

Răspuns Câştigător
| nicoletalavinia14 a răspuns:

E unul la avon, sau era.
chiar miroase a lamaie-eu una l-am primit dar am vazut ca,, costa cam 20 30 de lei.
se numeste Ice Sheers si mi se pare ca erau mai multe arome, asa am vazut in catalog.
uitete si tu aici http://www.avoncosmetics.ro/PRSuite/eBrochure.page?index=1&cmpgnYrNr=201113
e la pagina 29 si e ultimul pe galben.
sper ca te-am ajutat:*
(mie chiar imi place cum miroase)

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Alysée a răspuns:

In tune de la oriflame.am avut 2 sticlute si mi-a placut f mult.e albastru.si chiar nu era scump dar nu stiu daca mai este in catalog uite si poza
http://www.google.ro/......tp?/imgres

| Chikarita a răspuns:

Http://beauty-tested.blogspot.com/......-vara.html

foarte probabil ca acesta sa fie,D&G light blue, eu am avut si mirosea putin a lamaie, mi-a placut mult:X

| ionutVUVUZELA a răspuns:

Stropestete cu bere cu aroma de lamaie

| DomnisoaraLove a răspuns:

Chalone are sticluta albastra si miroase a lamaie

| ChocolateAddict a răspuns:

Dolce&Gabbana light blue