| PrincessSophie a întrebat:

.. Era mai de mult un parfum intr-o sticluta albastra si cu o floare galbena mare pe cutie... stiu ca era set de ala cu parfum si cu deodorant, aroma e putin spre dulce. Are cineva idee cam ce parfum ar putea fi? Il caut de ceva timp si nu reusesc nici cum sa-mi amintesc denumirea lui. Multumesc

2 răspunsuri:
| rocket a răspuns:

Ar fi mai usor daca ai intra pe www.Fidelityshop.ro si sa te uiti la imagini sa vezi daca iti dai seama, pentru ca asa nu imi vine nimic in minte. Succes

| PrincessSophie explică (pentru rocket):

Am incercat si varianta asta dar nu am gasit sad. Multumesc frumos oricum.