| IMISSYOUBABY a întrebat:

Stiti comapani unde se primesc si cadouri?

Răspuns Câştigător
| vreau1alint a răspuns:

Din cate stiu primesti la Giada Rome bijuterii cadou si la Avon, Lady's si Oriflame primesti cosmetice daca esti reprezentant.

4 răspunsuri:
| AnnePlatt a răspuns:

De la AVON primesti produse daca mergi la sedinte sau daca cumperi mai multe produse primesti cadou inca cateva sau iti reduce pretul.
Si la Oriflame e cam la fel.

| BRG a răspuns:

La spitale, doctorii și asistentele pînă nu le bagi ceva in buzunar nici nu se uită la tine, și dacă le bagi și tot greșesc tratamentul, dar dacă nu le bagi, e vai și amar.

| giorgyana99 a răspuns:

La yvesrocher primesti multe cadouri si la oriflame primesti da nu asa de multe si la AVON daca te refereai la cadouri in ceea ce priveste cosmetica

Funda?

| mariamaria22 a răspuns:

La Infinity-trade, primesti multe cadouri( in functie de ce iti comanzi)