| Andreea0109 a întrebat:

Stiti cumva care este pretul pentru marirea posteriorului cu grasime proprie? Si cat tine?

2 răspunsuri:
| EneCristian a răspuns:

De ce? un fund mai mare nu inseamna neaparat ca esti mai frumoasa oricum in jur de o mie de euro stiam eu dar acum nu pot baga mana in foc stiu ca nu prea te-am ajutat dar e o suma de referinta.

| xendo a răspuns:

Pretul depinde de doctor pentru ca daca te duci la unul care nu stie si dai mai putini bani fii sigura ca si rezultatul o sa fie unul neplacut. Iti recoman sa mergi la unul de renume chiar daca este mai scump, merita.