| aisha01eu a întrebat:

Stiti de unde as putea sa-mi cumpar pe net un decolorant de par ca sa-mi faca suvite roscate? Sau vreun magazin ceva?

Răspuns Câştigător
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Gasesti la orice raion de cosmetica-parfumerie din orice magazin mai rasarit.
Iar ca sa-ti faci suvite roscate, mai intai decolorezi suvitele (care devin cumva blonde) si apoi le vopsesti ce culoare vrei tu.

3 răspunsuri:
| EUSIATIT a răspuns:

Pai te decolorezi intii si apoi dai cu vopesaua roscat ce doresti altfel nu reusesti sau daca esti la par mai deschisa atunci te dai suvitele cu roscat si o sa iasa oarecumva...

| emanuelf a răspuns:

Incearca la vreun supermarket.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai gasesti la magazin decolorant de par.iti decolorezi suvitele care doresti, iar apoi ti le vopsesti roscate