| (¯`·._.·[ Bella ]·._.·´¯) a întrebat:

Stiti magazine de skateri in Bucuresti? Cam cat ar costa o pereche?

4 răspunsuri:
| FunkySmile a răspuns:

Hi. Eu am vazut o perche super draguta in Deichmann, bine sunt mai multe modele si costa de la 800 de mii in sus, dar gasesti si in Leonardo si nu numaiwinking. Oricum din cate am vazut Deichmann are niste modele dragute.
Peace kiss

| Christinne8 a răspuns:

Maxim 2 mil.
Si gasesti magazine in idm, in unirii si in toate mall`urile.

| RoxyLaLa a răspuns:

Eu de obicei imi cumpar skateri, opincute, tenesi din Deichmann.
Si mai poti gasi in Leonardo. Eu stau in Pitesti si mai sunt niste magazine de skateri dar u stai in Bucuresti deci...
Fundita:*?

| ANDREBOBOC a răspuns:

KickBack
Adresa: Str. Dr. Juvara, Nr 15, sector 6, Bucuresti.
Program: Luni – Vineri 16:30 – 20:30, Sambata 12:00 – 16:00
Contact:
@Telefon:0729 784 958
Website: http://kickback.ro